Kompletny Kurs Growth Hackingu w Digital Marketingu

Mateusz Strzałkowski
Last Update 24 stycznia 2022
5.0 /5
(2)
1 already enrolled

About This Course

Budowanie udanego biznesu zarówno dla siebie jak dla klienta jest dzisiaj trudniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Oprócz konkurowania z innymi firmami o ugruntowanej pozycji, musisz również wygrywać w nierównym wyścigu technologicznym.

Zostań certyfikowanym Growth Hackerem i poznaj strategie wykorzystywane przez największe start-upy takie jak Airbnb, Uber, Fiverr, Stripe czy TikTok.

Osiągaj szybciej. Diametralnie lepsze wyniki ze swoich kampanii marketingowych!

Podczas tego kursu odkryjesz niezwykłe zalety Growth Hackingu. Poznasz najważniejsze wskaźniki, dowiesz się jak pozyskiwać i optymalizować ruch na stronie internetowej jak i przekuwać go na leady czy sprzedaże, Zbudujesz lejki konwersji, wyliczysz CAC oraz podniesiesz Lifetime Value Klienta.

Zyskasz dostęp do najnowszych (często aktualizowanych) informacji na temat Digital Marketingu: SEO, SEM, PaidSocial, Email Marketingu, Public Relations, Marketingu Virarowego oraz wiele więcej!

Certyfikat ukończenia kursu Growth Hackingu

Po ukończeniu 100% kursu otrzymasz certyfikat, który będziesz mógł przedstawić swojemu pracodawcy, klientom – potwierdzisz nim zdobytą na kursie wiedzę.

Certyfikat otwiera drzwi do większych zysków w Twojej firmie i lepiej płatnych stanowisk.

W ramach kursu otrzymasz również listę narzędzi do sprawnego działania w Digital Marketingu,

Chcesz odnieść ogromny sukces we współczesnym marketingu cyfrowym?

Dzięki wiedzy zawartej w tym kursie na na wyciągniecie ręki masz najważniejsze, najpotrzebniejsze umiejętności, aby przyciągnąć, przekonać do swoich usług czy produktów i zatrzymać na stałe klientów. Wszystko to osiągniesz dzięki dowolnemu z kanałów marketingowych

Wykorzystując zalety Growth Hackingu, możesz:

 • Rywalizować bezpośrednio z nawet największymi międzynarodowymi firmami
 • Zbudować swój biznes z tajemnicami nieznanymi większości przedsiębiorców
 • Aplikować z sukcesem na najbardziej prestiżowe i lepiej płatne stanowiska związane z Digital Marketingiem
 • Poprawić swoje wyniki dzięki content marketingowi, mediom społecznościowym i SEO
 • Odkryć prawdziwy potencjał e-mail marketingu, viral-marketingu i public relations
 • Poprowadzić swój zespół marketingu do ogromnego wzrostu współczynników konwersji

Podbijaj rynek i zdobywaj klientów w trybie Multi-channel

Zapotrzebowanie na ekspertów od marketingu cyfrowego rośnie z każdym dniem, a jednym z kluczowych czynników sukcesu jest nadążanie za najnowszymi trendami. Ten kurs Growth hackingu  daje Ci możliwość wyprzedzenia konkurencji dzięki najistotniejszym i najskuteczniejszym dostępnym metodom.

Kurs jest wyjątkowo dobrze przygotowany, dzięki czemu możesz nauczyć się koncepcji hackowania wzrostu i natychmiast je zastosować. Będziesz także cieszyć się pięknie przygotowanymi modułami edukacyjnymi, które sprawią, że zdobywanie wiedzy będzie szybsze i efektywniejsze.

Growth hacking — sekretny klucz do mistrzostwa w Digital Marketingu

Chcesz szybciej wyciągać wnioski i wprowadzać zmiany aby poprawić wyniki swoich kampanii marketingowych? Masz w zasięgu ręki wszystkie strategie, których potrzebujesz, wystarczy, że odbędziesz kurs Growth Hackingu który oferuje.

Pierwsza część kursu opowie Ci o samym zagadnieniu oraz mindsecie który powinien Ci towarzyszyć. W ramach tej sekcji zdobędziesz podstawowe umiejętności nakreślenia „pełnego obrazu”, w tym rozpoznawanie osobowości klientów, sprawdzanie rynku i wybieranie „Idealnych konsumentów” (tj. osób na rynku docelowym o największej sile nabywczej ).

Następnie dowiesz się, jak analizować swoje wyniki. Przy każdej akcji marketingowej – zawsze  musisz wiedzieć, co działa, gdzie działa, a co należy zmienić. Do tego typu zadań niezbędne jest posiadanie setu odpowiednich narzędzi, które omawiamy w dziale „Growth Hacking jest Data-Driven”.

Wreszcie, odkryjesz bardzo skuteczne narzędzia, które przyciągną mnóstwo nowych klientów – tych z pieniędzmi do wydania – na Twoją stronę czy e-commerce. Obejmuje to koncepcje lejków konwersji, długookresowej wartości klienta (LTV) i kosztów pozyskania klienta (CAC).

Zbuduj strategię bazującą na skoncentrowaniu się na użytkowniku

Zaczniesz od poznania, czym jest hacking wzrostu, a następnie przejdziesz kluczowe szkolenie w zakresie analityki cyfrowej. Przeniosę Twoje umiejętności w zakresie Google Analytics na wyższy poziom, ucząc Cię korzystania z zaawansowanych narzędzi z prawdziwymi danymi z min z Google Merchandise Store. Dowiesz się, jak budować persony i segmenty użytkowników — przy użyciu metod badawczych online (takich jak Facebook Audience Insights) oraz innych metod pozyskiwania danych o klientach. Następnie dowiesz się, jak pracować z AARRR czyli Pirackimi wskaźnikami i lejkami marketingowymi, aby poprowadzić potencjalnych klientów przez każdy krok… od świadomości, przez zakupy, po retencje i lojalizacje.

W drugiej połowie kursu dowiesz się, jak tworzyć materiały marketingowe, które są ukierunkowane na unikalne problemy i potrzeby Twojego klienta. To może wydawać się oczywiste, prawda? W rzeczywistości jest to znacznie rzadsza umiejętność, niż mogłoby się wydawać, i absolutnie kluczowa dla maksymalizacji sprzedaży. Żaden kurs Growth Hackingu nie powinien pomijać tego tematu! Musisz to wiedzieć!

Następnie otrzymasz szybki kurs zarówno w zakresie SEO, jak i Content Marketingu, co pozwoli Ci tworzyć odpowiednie i zapadające w pamięć treści, które będziesz projektował tak, aby Google je uwielbiał. Lekcja o e-mail marketingu wprowadzi Cię w automatyczne strategie dotyczące poczty e-mail. Rozwiniesz także umiejętność korzystania z platform e-mail do zarządzania listami subskrybentów.

W dalszej części kursu dowiesz się, jak szacować i wykorzystywać zarówno wartość dożywotniego klienta (LTV), jak i koszty pozyskania klienta (CAC) – dwa kluczowe wskaźniki do budowy silnika marketingu cyfrowego.

Na koniec porozmawiamy chwilę o możliwych ścieżkach kariery jako Growth Hacker.

Learning Objectives

Twórz opartą na danych, adapcyjną strategie Growth Hackingową by poprawić wyniki finansowe firmy dzięki działaniom Digital Marketingowym.
Śledź, analizuj i wykorzystywać dane dotyczące ruchu i użytkowników za pomocą Google Analytics, HotJarem oraz Google Optimize.
Projektuj świadome ścieżki działań klientów i obliczaj LTV/CAC na użytkownika.
Opowiadaj historię i twórz treści marketingowe, które poprawią współczynniki konwersji.
Rozbudowuj swoje media społecznościowe, zwiększaj zaangażowanie odbiorców za pomocą narzędzi Growth Hackingowych.
Buduj listy emailingowe, segmentuj odbiorców i automatyzuj komunikację by wyciągać z bazy jak najlepsze wyniki.
Poznaj gotowe, sprawdzone techniki Hackowania Wzrostu.

Wymagania

 • Nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy by dołączyć do kursu.
 • Podczas kursu poznasz narzędzia i sposoby które pozwolą Ci w łatwy sposób generować zyski niezależnie od branży w której obecnie pracujesz.

Target Audience

 • Those looking to get great prices both buying and selling
 • People wanting to improve their confidence in negotiating, or hone existing skills
 • Both beginners and experts - this course has lots of little known techniques included
 • Anyone wanting to be richer in their personal and professional life

Curriculum

29 Lessons2h 20m

Pobierz materiały – Szablony, przewodniki i inne zasoby dotyczące Hackowania Wzrostu

Jeżeli chcesz pobrać wszystkie pliki które pojawiają się w trakcie szkolenia to tutaj znajdziesz ich kompilacje. W ramach tego pliku pobierzesz: - Listę narzędzi Growth Hackera - Excele ułatwiające pracę - Szablony email, Landing Page i ścieżek klienta - Checklisty działań I wiele więcej ... Wszystkie te pliki omówimy podczas kolejnych lekcji
Tutaj znajdziesz wszystkie materiały

Wstęp do Growth Hackingu

Growth Hacking jest Data-Driven

Akwizycja użytkowników

Retencja użytkowników

Budowanie strategii Growth Hackingowych

W ramach tego bloku dowiesz się w jaki sposób zbudować efektywną i adaptowalną strategię marketingową, jak przeprowadzić burzę mózgów i jak sprawdzić/ocenić pomysły które wymyśliliście.

Kariera jako Growth Hacker – Ścieżki rozwoju

Your Instructors

Mateusz Strzałkowski

5.0/5
2 Courses
2 Reviews
1 Student
See more

Student Feedback

5.0
2 Ratings
100%
0%
0%
0%
0%

Reviews (2)

test

I've improved my negotiation skill thank to this course.

Write a review

39,00 

Level
Wszystkie poziomy
Duration 2.3 hours
Lectures
29 lectures
Language
Polski

Materiał zawiera

 • Materiały wideo
 • Gotowe checklisty
 • Gotowe formatki
 • Listy narzędzi
 • Gotowe Strategie Growth Hackingu

Want to receive push notifications for all major on-site activities?

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping