Pomysły na prezent gwiazdkowy dla Niego

1
410
Woman holding gift box, cropped

Dawanie jak i otrzymywanie prezentów jest zawsze przyjemne, jednak często największym problemem jest to co tak naprawdę druga osoba potrzebuje. Długo się zastanawiałem jak ten temat ugryźć, przecież nie da rady sklasyfikować wszystkich a chce by ten tekst był jak najbardziej uniwersalny. Dlatego przygotuje po 2 produkty dla kilku typów ludzi. Od razu ostrzegam, że lista dotyczy hobby, więc nie znajdziesz tutaj koszuli, spinek, czy zegarka jako propozycje.

TYP SPORTOWCA

Na pierwszy ogień weźmiemy w obroty osoby aktywne fizycznie które często odwiedzają ośrodki sportowe i chętnie spędzają czas na świeżym powietrzu – co prawda przed świętami mróz może zaczynać doskwierać ale to też okazja by zamiast smutnej zimowej siłowni wpaść na lodowisko i pośmigać kółka, piruety czy skoki i podnoszenia. Do tych ostatnich jeszcze się nie zbliżam ale sama jazda daje mi bardzo dużo szczęścia i zachęcam wszystkich do tej aktywności.

W wielu miastach na zimę tworzą się lodowiska gdzie nawet nieodpłatnie możecie poćwiczyć i odmrozić sobie nosy ? (to idealny pretekst na późniejsze grzane wino lub gorącą czekoladę). Dlatego właśnie pierwszym pomysłem na prezent będą:

  1. Łyżwy (przedział cenowy: 300-600zł)

Wiem, że można wynająć łyżwy na przejazd ale zawsze gdy coś mnie podkusi i pójdę na łyżwy i wypożyczam te plastiki które oferuje lodowisko – przyjemny sport zamienna się w katorgę która może skutecznie odstraszyć od tego sportu.

  1. Worek bokserskitutaj mam chce zaproponować dwie wersje tego pomysłu czyli standardowy pełnowymiarowy worek (koszt 100-200 zł) który będzie można powiesić w piwnicy i wersja dla typowego mieszczucha – worek bokserski na pranie (koszt 60-80zł). Ostatnio gdzieś w galerii taki widziałem i zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie jako gadżet <3.

TYP TURYSTA

 

ubrany w kolory ziemi, w oddychających materiałach, w wygodnych ale markowych butach i z plecaczkiem na plecach będzie chciał podczas urlopu zobaczyć wszystko, co godne jest zobaczenia. Dlatego świetnym prezentem dla Naszego obieżyświata będzie
Namiot (koszt 300-800 zł) lub Śpiwór(koszt 100-200 zł)

 

TYP IPREZOWICZA


Tutaj moją propozycją są gry do tzw „men’s cave” czyli samczej jaskini w której nie może zabraknąć  Piłkarzyków  które pozwolą trochę odpocząć od emocjonującego meczu lub rozgrywki fify ?. Każdy szanujące się samcze legowisko powinno również posiadać Darty – rzutki to super rozrywka na imprezy z kumplami.

 

TYP GRACZA

 

PCtowiec:
Wiem, że to może zabrzmi dziwnie, ale w tym przypadku najlepszym możliwym prezentem jest po prostu karta podarunkowa do sklepu z elektroniką (np.: morele.net), dlatego, że najprawdopodobniej jego komputer wymaga (TAK, nawet jak sprzęt jest z najwyższej półki i kupiony chwile temu – zawsze może być lepszy – PC MASTER RACE!)

Konsolowiec:
Tutaj jest prosto – Wystarczy nowy pad ( jeżeli chcesz spędzać z tą osobą więcej czasu ?) lub nowy tytuł na półkę (wybór jest ogromny dlatego kieruj się popularnością: Przykład dla XboxOne tutaj)

Jeżeli macie jeszcze jakieś pomysły na prezenty dla typu facetów których nie wymieniłem w tekście – piszcie w komentarzach.

SeeU!