Markowe buty za grosze? Buty zimowe – tylko latem. Buty letnie tylko zimą.

0
23

Wiemy jak bardzo kobiety uwielbiają kupować buty. Z ich szaf wysypują się dziesiątki par. Białe, różowe, płaskie, na obcasach. W męskich szafach sprawa wygląda jednak zupełnie inaczej. Ja na przykład stawiam na 3-4 dobre pary butów, które pozwalają mi na przechodzenie całego roku i obskoczenie wszystkich wydarzeń.

Buty zimowe, eleganckie pantofle, para sportowa i model do noszenia na co dzień. To zestaw, który bez problemu wystarczy na cały rok. Zakupy swoich butów staram się też planować odpowiednio wcześniej, aby niepotrzebnie nie przepłacać. Obecnie zimowe buty można kupić nawet 50% taniej niż na jesieni. Właśnie dlatego zdecydowałem się na zakup butów, które posłużą mi dopiero za kilka miesięcy.

 

Gdzie kupić buty?

Do tej pory wszystkie buty kupowałem w sklepach stacjonarnych. Jednak ze względu na oszczędność czasu i większą dostępność butów zimowych w sklepach internetowych zdecydowałem się na zakupy online. Dobrze znam swój rozmiar więc po wejściu na stronę sklepu Footway od razu wybrałem modele męskie oraz swój rozmiar. Dzięki temu sklep wyfiltrował mi wszystkie dostępne modele butów, które będą mi pasować. To duża oszczędność czasu. Nic nie denerwuje bardziej niż przeglądanie sklepu, wybranie produktu, a potem to rozczarowanie, że jednak nasz rozmiar nie jest dostępny.

Jak działa sklep?

Okazało się, że sklep Footway ma swoją siedzibę w Szwecji. To jednak nie wpłynęło w żaden sposób na czas obsługi zamówienia. Buty zamówione w poniedziałek dotarły do mnie już następnego dnia. Pozytywnie mnie to zaskoczyło, bo często na paczki wysyłane z Polski czekam po kilka dni. Footway w swojej ofercie posiada wiele znanych marek, takich jak: Converse, Nike, Vans czy Mustang.

Skórzane Kozaki Mustang

Przeglądając całą ofertę sklepu, te buty spodobały mi się najbardziej. Brązowy kolor pasuje praktycznie do wszystkiego i dobrze sprawdza się zimą. Na brązowej skórze resztki soli są mniej widoczne niż na czarnych butach. Rozmiar pasuje idealnie, a buty są bardzo wygodne. Niestety na razie muszą trafić do szafy i czekać na swój sezon.

Podsumowanie

Sklep ma bardzo dobre ceny, a ja dodatkowo trafiłem na dodatkową 20% przecenę. Wysyłka była ekspresowa. Buty ze Szwecji dotarły do mnie szybciej niż nie jedna przesyłka z Polski. Obsługa oraz wybór na stronie były bardzo proste, a sklep nie wymagał ode mnie rejestrowania nowego konta. Z zakupów jestem bardzo zadowolony i niedługo zamówię sobie kolejne buty.

 

Wpis powstał przy współpracy ze sklepem Footway. Nie wpłynęło to jednak na moją ocenę. Kupię tam buty jeszcze nie raz.